Consultation for Somalia

01 Ocak 2021, CumaConsultation for Somalia, bir Knight SP ailesi üyesidir. Consultation for Somalia; Türkiye’ de bulunan Somali Konsoloslukları, Büyükelçiliği ve Somali vize işlemleri üzerine büyük bir bilgi havuzu olma yolunda çalışmalar sürdürürken, Türkiye’ de bulunan Somali temsilciliklerine dair ayrıntılı bilgileri. Somali Konsolosluklarının çalışma saatlerini. Somali Konsolosluklarının vize bölümü çalışma saatlerini. Türkiye Somali temsilciliklerinin resmi tatil günlerini ve Somali seyahatin de bulunacak olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı veya TC vatandaşlığı bulunan kimselerin Somali vize işlemlerinde nasıl bir yol izlemesi gerektiğine dair kapsamlı bilgileri, nitelikli anlamda gözlem ve karşılıklı diyaloglarla edinilmiş doğru bilgileri kamuya açık bir şekilde sunmakta ve paylaşım göstermektedir.

Consultation for Somalia web sitesinde bulunan bilgilerin doğru ve güncel bilgiler olmasına büyük bir özen gösterilmekte, hatalı ve güncelliğini korumayan bilgilerin yeni bilgilere ulaşılınca yer değiştirilmesine yine aynı titizlikle yaklaşılmaktadır. Consultation for Somalia web sitesi içeriğinde bulunan bilgileri destekleyen, bu bilgileri büyüten ve derin bir perspektif kazandıran yeni bilgilerin sizlerde mevcut olması halinde bu bilgileri Knight SP iletişim adreslerini kullanarak Knight SP ailesi ile paylaşabilir, güvenli ve teyit edilmiş bilgileri 48 saat içerisinde Consultation for Somalia web sitesinin bilgi havuzuna kazandırabilirsiniz.

Consultation for Somalia‘ ye dair bilgi, proje ve reklam verme gibi öncelikleriniz için info@knightsp.org iletişim adresini kullanabilirsiniz.